Rangschikking
Ploegselectie
Opglabbeek A
Opglabbeek B
# | Ploeg | Gespeeld | Gewonnen | Verloren | Gelijk | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Tamara Hoeselt F | 19 | 17 | 1 | 1 | 54 | |||
2 | TTC Jevota Lanaken C | 19 | 16 | 1 | 2 | 53 | |||
3 | TTC Dilsen C | 19 | 16 | 3 | 0 | 51 | |||
4 | TTC Mattec C | 19 | 9 | 6 | 4 | 41 | |||
5 | T.T.C. As A | 19 | 9 | 8 | 2 | 39 | |||
6 | TTV Hasselt United H | 19 | 9 | 8 | 2 | 39 | |||
7 | TTV Hasselt United I | 19 | 8 | 10 | 1 | 36 | |||
8 | TTC Opglabbeek A | 19 | 6 | 10 | 3 | 34 | |||
9 | TTC T.R.S.-Bilzen C | 19 | 6 | 12 | 1 | 30 | |||
10 | T.T.K. Herckenrode C | 19 | 4 | 14 | 1 | 28 | |||
11 | TTC Molenbeersel B | 19 | 2 | 15 | 2 | 24 | |||
12 | TTC Jevota Lanaken E | 19 | 2 | 16 | 1 | 24 |
# | Ploeg | Gespeeld | Gewonnen | Verloren | Gelijk | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Tamara Hoeselt H | 17 | 14 | 1 | 2 | 47 | |||
2 | TTC Sint-Truiden D | 17 | 10 | 6 | 1 | 38 | |||
3 | TTC Rijkel-Borgloon B | 17 | 9 | 6 | 2 | 37 | |||
4 | TTC Hasselt C | 18 | 9 | 7 | 2 | 37 | |||
5 | TTC Schulen G | 18 | 8 | 7 | 3 | 37 | |||
6 | TTC T.R.S.-Bilzen E | 17 | 9 | 5 | 3 | 37 | |||
7 | TTC Tamara Hoeselt J | 18 | 8 | 8 | 2 | 36 | |||
8 | T.T.C. Alken D | 17 | 8 | 8 | 1 | 34 | |||
9 | TTC Opglabbeek B | 17 | 4 | 10 | 3 | 28 | |||
10 | TTC Mattec E | 17 | 3 | 11 | 3 | 25 | |||
11 | T.T.C. Aarschot E | 17 | 1 | 14 | 2 | 21 |
Wedstrijden
Team select
Opglabbeek A
Opglabbeek B
# | Match | Datum | Thuis | Bezoekers | Uitslag | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01 | PL/KH01/072 | 15-09-2023 20:00 | Opglabbeek A | Dilsen C | 1-15 | ||||||||
02 | PL/KH02/071 | 22-09-2023 20:00 | Mattec C | Opglabbeek A | 13-3 | ||||||||
03 | PL/KH03/076 | 29-09-2023 20:00 | Opglabbeek A | AS A | 12-4 | ||||||||
04 | PL/KH04/076 | 06-10-2023 20:00 | Opglabbeek A | TRS Bilzen C | 14-2 | ||||||||
05 | PL/KH05/076 | 13-10-2023 20:00 | Herckenrode C | Opglabbeek A | 8-8 | ||||||||
06 | PL/KH06/076 | 20-10-2023 20:00 | Molenbeersel B | Opglabbeek A | 10-6 | ||||||||
07 | PL/KH07/074 | 03-11-2023 20:00 | Opglabbeek A | Lanaken C | 8-8 | ||||||||
08 | PL/KH08/075 | 17-11-2023 20:30 | United H | Opglabbeek A | 12-4 | ||||||||
09 | PL/KH09/075 | 24-11-2023 20:30 | United I | Opglabbeek A | 10-6 | ||||||||
10 | PL/KH10/076 | 01-12-2023 20:00 | Opglabbeek A | Hoeselt F | 6-10 | ||||||||
11 | PL/KH11/076 | 08-12-2023 20:00 | Lanaken E | Opglabbeek A | 9-7 | ||||||||
12 | PL/KH12/072 | 13-01-2024 19:00 | Dilsen C | Opglabbeek A | 13-3 | ||||||||
13 | PL/KH13/071 | 19-01-2024 20:00 | Opglabbeek A | Mattec C | 12-4 | ||||||||
14 | PL/KH14/076 | 27-01-2024 19:00 | AS A | Opglabbeek A | 8-8 | ||||||||
15 | PL/KH15/076 | 10-02-2024 19:00 | TRS Bilzen C | Opglabbeek A | 10-6 | ||||||||
16 | PL/KH16/076 | 16-02-2024 20:00 | Opglabbeek A | Herckenrode C | 13-3 | ||||||||
17 | PL/KH17/076 | 23-02-2024 20:00 | Opglabbeek A | Molenbeersel B | 13-3 | ||||||||
18 | PL/KH18/074 | 08-03-2024 20:00 | Lanaken C | Opglabbeek A | 15-1 | ||||||||
19 | PL/KH19/075 | 15-03-2024 20:00 | Opglabbeek A | United H | 10-6 | ||||||||
20 | PL/KH20/075 | 29-03-2024 20:00 | Opglabbeek A | United I | |||||||||
21 | PL/KH21/076 | 13-04-2024 19:00 | Hoeselt F | Opglabbeek A | |||||||||
22 | PL/KH22/076 | 19-04-2024 20:00 | Opglabbeek A | Lanaken E |
# | Match | Datum | Thuis | Bezoekers | Uitslag | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01 | PL/KH01/102 | Opglabbeek B | Vrij | ||||||||||
02 | PL/KH02/101 | 22-09-2023 20:00 | St.-Truiden D | Opglabbeek B | 11-5 | ||||||||
03 | PL/KH03/106 | 29-09-2023 20:00 | Opglabbeek B | Alken D | 10-6 | ||||||||
04 | PL/KH04/106 | 06-10-2023 20:00 | Opglabbeek B | TRS Bilzen E | 6-10 | ||||||||
05 | PL/KH05/106 | 13-10-2023 20:00 | Mattec E | Opglabbeek B | 8-8 | ||||||||
06 | PL/KH06/106 | 21-10-2023 14:00 | Schulen G | Opglabbeek B | 15-1 | ||||||||
07 | PL/KH07/104 | 03-11-2023 20:00 | Opglabbeek B | Hasselt C | 11-5 | ||||||||
08 | PL/KH08/105 | 18-11-2023 14:00 | Hoeselt J | Opglabbeek B | 9-7 | ||||||||
09 | PL/KH09/105 | 25-11-2023 14:00 | Aarschot E | Opglabbeek B | 7-9 | ||||||||
10 | PL/KH10/106 | 01-12-2023 20:00 | Opglabbeek B | Hoeselt H | 3-13 | ||||||||
11 | PL/KH11/106 | 09-12-2023 19:00 | Rijkel-Borgloon B | Opglabbeek B | 7-9 | ||||||||
12 | PL/KH12/102 | Vrij | Opglabbeek B | ||||||||||
13 | PL/KH13/101 | 19-01-2024 20:00 | Opglabbeek B | St.-Truiden D | 7-9 | ||||||||
14 | PL/KH14/106 | 26-01-2024 20:30 | Alken D | Opglabbeek B | 13-3 | ||||||||
15 | PL/KH15/106 | 09-02-2024 20:00 | TRS Bilzen E | Opglabbeek B | 13-3 | ||||||||
16 | PL/KH16/106 | 16-02-2024 20:00 | Opglabbeek B | Mattec E | 8-8 | ||||||||
17 | PL/KH17/106 | 23-02-2024 20:00 | Opglabbeek B | Schulen G | 2-14 | ||||||||
18 | PL/KH18/104 | 09-03-2024 19:00 | Hasselt C | Opglabbeek B | 8-8 | ||||||||
19 | PL/KH19/105 | 15-03-2024 20:00 | Opglabbeek B | Hoeselt J | 2-14 | ||||||||
20 | PL/KH20/105 | 29-03-2024 20:00 | Opglabbeek B | Aarschot E | |||||||||
21 | PL/KH21/106 | 13-04-2024 19:00 | Hoeselt H | Opglabbeek B | |||||||||
22 | PL/KH22/106 | 19-04-2024 20:00 | Opglabbeek B | Rijkel-Borgloon B |